Jelentkezési tájékoztató

Kiket várunk a tanfolyamainkra?

Kiscsoportos, tematikus tanfolyamainkat minden 5 és 12 év közötti gyermeknek ajánljuk.

Célunk, hogy a gyerekek már egészen kis korban elkezdjék megtanulni felismerni és kifejezni a saját érzéseiket. Az ismerős, megnevezett érzésekkel azután könnyebb bánni is, azaz megtanulni az érzelemszabályozást. Mind gyerek, mind felnőttkorban nagyrészt ezen múlnak a sikeres társas kapcsolatok.

A gyerekkori baráti kapcsolatok akár életre szóló élményekkel ajándékoznak meg bennünket. A gyerekeknek olyan ismereteket adunk át az érzelmek és a barátkozás témaköreiből, amellyel sikeresek lesznek.

A diagnózis számunkra nem fontos. Ha egy gyermek rendelkezi diagnózissal, örülünk az elküldött anyagoknak, ám a jelentkezéshez nem szükséges diagnózis megléte.

Jelentkezni online adatlapunk a kitöltésével lehet

Kérjük, amennyiben rendelkeznek pedagógiai jellemzéssel vagy diagnosztikus papírokkal, azt szintén töltsék fel a megfelelő rubrikánál. Rendszerünk zárt, az ezen keresztül feltöltött dokumentumokat csak alapítványunk munkatársai látják. Ha a jelentkezés előtt kérdéseid lennének, írj nekünk a hello[kukac]symbo.hu címre. Lehetőségeinkhez mérten, igyekszünk gyorsan válaszolni. Online adatlap: https://symbo.hu/jelentkezes/uj-jelentkezok-regisztracioja/

Jelentkezés menete

  1. Online adatlap kitöltése: https://symbo.hu/jelentkezes/uj-jelentkezok-regisztracioja/
  2. Ezután kollégánk egy héten belül visszajelez és elküldi a szükséges tudnivalókat a működésünkről és regisztrál benneteket a várólistán
  3. Amikor úgy látjuk, tudunk csoportot indítani, melyhez csatlakozni tudtok, első találkozóra hívunk a találkozóra egy időpontfoglaló rendszeren keresztül lesz lehetőség jelentkezni
  4. Első személyes találkozó a gyermekkel és egy vagy két szülőjével. A találkozó helyszíne: Király utca 57. ½. kapucsengő 12. Kérjük, hogy a találkozóra mindenképpen gyermekeddel érkezz! Míg az egyik teremben kollégánk a szülővel beszélget, a másik teremben egy másik kolléga játszik a gyermekkel és felméri, tudunk-e csoportot ajánlani. Ha kicsi gyermekről van szó, közös köszönéssel kezdjük az ismerkedést.
    Az első találkozó nem gyógypedagógiai és nem pszichológiai felmérés. Ekkor csak arra keresünk választ, hogy tudjuk-e és ha igen, milyen csoportba tudjuk őt illeszteni.
  5. Visszajelzés, hogy tudunk-e csoportot biztosítani a gyermeknek, és ha igen, mikor.
  6. Órarend kiküldése a kapcsolódó dokumentumokkal. (Tanév rendje, megállapodás stb.)
  7. Regisztráció az ügyfélportálra majd szerződéskötés.
Scroll to Top